Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : KĖRĒOVĖ - REAGIM PĖR LIST TĖ PĖRBASHKĖT !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/28 10:39:25 (1173 Lexime)Qasja drejt njė liste tė pėrbashkėt per Keshillin e Komunes se Kercoves
Partite politike shqiptare beni te mundur qe kete here te kemi edhe listen e perbashket dhe te kemi shumicen.
-Kercova ka nevoje edhe per Kryetare shqiptar i cili do kete edhe keshillin me shumice nga keshilltaret shiptare.


-Kercova ka nevoj per njerez te zgjedhur e jo per ushtare partiak.
-Mendohuni dyhere edhe veproni drejt.
Presim qe kete reagim partite shqiptare te marrin me seriozisht.

/tvgurraFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.