Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Shoqata “Uskana” me sukses e realizo aktivitetin e dytė sportiv Uskana 5K 2017
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/28 4:08:46 (250 Lexime)Shoqata Shqiptaro-Amerikane “Uskana” me sukses e realizoi pėr herė tė dytė aktivitetin sportiv Uskana 5K 2017. Me kėtė aktivitet promovojmė shėndetin e familjeve Kėrēovare dhe edukimin e tė rinjve Kėrēovarė sepse fondet e ngritura nga ky aktivitet do tė shkojnė pėr “Uskana Scholarship” 2018.


Gjithashtu duam tė faliminderojmė te gjithė pjesėmarsit, vullnetarėt, sponzorėt dhe veēanėrisht aktivistin e dalluar tė komunitetit tonė Z.Florim Zendelin pėr realizimin e Uskana5K 2017 transmeton kercova.net

Pėr me tepėr shikoni fotot mė posht:


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.