Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė revolltė tek Aleanca pėr Shqiptaret: Na preve nė besė!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/27 14:19:08 (2257 Lexime)Si tė gjith partit politike ashtu edhe Aleanca pėr Shqiptarėt iu pėrgjigj deklaratės sė mėrgatės Kėrēovare ku ata insistonin tė dalim me njė kandidat shqiptar nė garėn e komunės sė Kėrēovės, me qėllim qė mos rrezikohej dhe tė humbet. Ne u treguam shum tė sinqert dhe transparent, duke u pajtuar qė tė pėrkrahim kandidatin shqiptar qė do e nxjerrte Bdi nga rradhet e veta, biles propozuam edhe listėn e kėshilltarėve (gjė qė ėsh shum e rėndėsishme ) ta kemi tė bashkuar dhe tė jet 1 list Shqiptare duke u pėrfaqsuar nga tė gjith partit politike pse jo edhe nga sektori civil si dhe nga diaspora..


Kjo nuk ndodhi pasi qė bdi si gjithmon me dallaveret e tyre fiks nė ora 00:00 tė natės shpallin kandidatin pėr kryetar dhe BARTĖSIN E LISTĖS PĖR KĖSHILLTAR pa u konsultuar me asnjė nga partit tjera politike. Pėrse vall a vetėm tek ju ekzistojn gjeniitė e botės dhe ska askund mė? a nuk ka djem e vajza tė reja e intelektual Aleanca pėr Shqiptarėt qė kan mbi 1500 vota nė Kėrēovė (bazuar nė zgjedhjet e fundit parlamentare)
Jo tė nderuar ėshtė e kundėrta, ju qė u kacafytet me javė e muaj nė mes veti ju skeni kuadėr, ju vetėm talleni me popullin tonė. pra ne Rinia e Aleancės ndjehemi tė tradhtuar, nga planet dhe politika e juaj.
andaj: Aleanca pėr Shqiptarėt fton tė gjith qytetaret e Kėrēovės si dhe diasporėn qė tė vijn e tė votojn kryetarin shqiptar qė mos humbet Kėrēova, mirpo tė votojn listėn e Kėshillit tė Aleancės pėr Shqiptarėt e cila dot jet e mbushur me rini tė shkolluar me kualitet tė lart nė arsim dhe potencial tė dėshmuar nė ēdo lėmij tė jetės, ata jan djem e vajza tė reja magjistre e doktora qė dot i prijn njė beteje pėr kėshillin e komunės.
Kryetar tė urojm fitore mos ta humbim Kėrēovėn shkuan Forumi rinor Aleanca pėr Shqiptarėt- Kėrēovė ne facebook


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.