Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Zvicėr zhduken 8 persona ! Evakuohen disa fshatra si pasojė e rrėshqitjeve tė dheut (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/24 7:00:00 (594 Lexime)Tetė persona janė zhdukur dhe disa fshatra janė evakuuar pas rrėshqitjes sė dheut nė juglindje tė Zvicrės, njofton policia.
Tetė persona janė zhdukur dhe disa fshatra janė evakuuar pas rrėshqitjes sė dheut nė juglindje tė Zvicrės, njofton policia.
Ndėrkohė dje, 100 persona u evakuuan nga Bondo, transmeton Express.


Gurėt janė rrokullisur nga bjeshka deri nė hyrje tė fshatit dhe policia nė kantonin Graubuenden ka thėnė se disa ndėrtesa janė dėmtuar.

Policia ka theksuar se nuk ka qenė nė gjendje tė mbėrrijė te tetė persona qė ishin nė luginėn Bondasca nė kohėn e rrėshqitjes sė dheut. Besohet se ata janė shtetas tė Gjermanisė, Austrisė dhe Zvicrės.

Gjashtė nga kėta persona janė raportuar si tė zhdukur nga tė afėrmit.


/portalb

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.