Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : MPB ka njė informacion tė rėndėsishėm pėr tė gjithė ata qė do tė ndjekin ndeshjen Shkėndija-Milan
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/24 5:52:47 (154 Lexime)Regjim i veēantė i komunikacionit pėr automjetet dhe kėmbėsorėt do tė jetė nė Shkup, pasi sonte nė ora 20:45 nė stadiumin ‘Telekom Arena’ do tė zhvillohet loja futbollistike Shkėndija-Milan, informojnė nga Ministria e Punėve tė Brendshme.

SPB Shkup nė pėrputhje me planin e pėrgatitur pėr siguri fizike nė komunikacion, duke filluar nga ora 15:00 do tė vendosė lėvizje tė kufijshme nė sheshin ‘Ilinden’, rrugėt ‘Risto Shishkov’, ‘Aminta Treti’, ‘Naum Naumovski Borēe’, rruga nė Parkun e Qytetit rreth stadiumit futbollistik, si dhe rruga ‘Lazar Liēenoski’.


Ndalesa nuk do tė vlejė vetėm pėr automjete tė cilėt kanė akreditim pėr lėvizje pėr hyrje drejt objektit sportiv, kurse pėr kėmbėsorėt ndalesa nuk do tė vlejė pėr personat tė cilėt posedojnė kartela pėr ndeshjen futbollistike.


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.