Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sulmohet ekipi i Nova TV-sė (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/23 8:24:19 (180 Lexime)Ekipi i gazetarėve tė “Nova TV”-sė sot ėshtė sulmuar nga persona tė panjohur deri sa kanė incizuar objektin e QT Biser nė lagjen e Aerodromit ku mblidhen nėnshkrime pėr ndėrtim kampet e emigrantėve, njofton Portalb.mk.

Nė video-incizimin e publikuar nga “Nova TV“-ja shihet se si njė person i moshės 30 vjeēare me bluzė tė gjelbėr, e godet gazetaren Sashka Cvetkovska derisa incizon me celular, e shtyn dhe kėrkon qė tė ndalojė sė incizuari.


Pasi qė erdhi kameramani pas njė kohė, sulmuesi i Cvetkovskės mė pas u pa duke biseduar me njė vajzė e cila mė herėt pati dhėnė deklaratė pėr Cvetkovskėn duke thėnė se ėshtė anėtare e VMRO-DPMNE-sė dhe se ėshtė pjesė e organizatės pėrgjegjėse pėr mbledhjen e nėnshkrimeve.

Kur sulmuesi kuptoi se ėshtė thirr policia ai ka ikur nga vendi i ngjarjes i cili i ndjekur nga kameramani i Nova TV-sė ka sulmuar edhe kėtė tė fundit. Sulmin ndaj kameramanit e ka bėrė nė QT Biser.

Rasti ėshtė paraqitur nė polici dhe sipas asaj qė ka kuptuar Nova TV-ja ngjarja pėr mbledhjen e nėnshkrimeve pėr ndėrtim tė kampeve tė refugjatėve ėshtė nė organizim tė VMRO-DPMNE-sė./portalb
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.