Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kosovė - Shqipėri : Ja pse u ndal Shpend Ahmeti nga Policia e Italisė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/18 2:17:52 (203 Lexime)Mediat kosovare kanė raportuar se kryetari i Prishtinės, Shpend Ahmeti, ėshtė arrestuar nė orėt e mbrėmjes tė enjten nė Milano tė Italisė, ku ndodhej pėr ta shikuar ndeshjen nė mes tė Milanit dhe klubit futbollistik nga Tetova, Shkėndija, tė vlefshme pėr garat e Europa Ligės.

Por, Ahmeti ka demantuar lajmin se ėshtė arrestuar dhe ka shpjeguar nė llogarinė e tij nė Facebook se ēfarė realisht ka ndodhur, njofton Klan Kosova.


“Miq tė dashur, nuk jam arrestuar. Skam pas pėr ēka. Por, pėr lojė jam vonuar, me njė verifikim mė tė gjatė nė aeroport pėr shkak tė dikujt me emėr tė ngjashėm nė Spanjė. Edhe pse lehtė me verifiku me Google kush ėshtė kryetar i Prishtinės e kush ai nė Spanjė, autoritetet e Shengenit edhe mė tutje na maltretojnė”, shkruan Ahmeti.

Ai ka falėnderuar tė gjithė ata qė i kanė shkruar e janė merakosur pėr tė dhe ka pasur edhe njė koment pėr ndeshjen, tė cilėn Shkėndija e humbi 6-0.

“Dikush mė tha mė mirė qė je vonu pėr lojė, por pa marr parasysh rezultatit pata dėshirė me i pa nė lojė me Milanin. Edhe nė fitore edhe nė humbje tifoz mbetem”.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.