Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Trajneri i Barcelonės ‘kėrcėnon’ Realin pas humbjes
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/17 4:30:44 (235 Lexime)Valverde mendon se Reali nuk ėshtė skuadėr e pamposhtshme, njofton Syri.net.

Real Madridi e ka mposhtur Barcelonėn me rezultat tė pėrgjithshėm 5:1 pėr ta fituar Superkupėn e Spanjės. “Los Blancos” fituan 3:1 nė “Camp Nou” dhe 2:0 nė “Santiago Bernabeu”.

Pavarėsisht formės fantastike tė rivalit, trajneri i Barcelonės, Ernesto Valverde, nuk mendon se ata janė ta pamposhtshėm.


“Humbėm njė titull. Ata e nisėn mirė ndeshjen dhe duhet tė pranojmė se ishin mė tė mirė nė sfidėn e dytė. Duhet tė rikuperojmė sa mė parė energjitė pasi qė La Liga po fillon dhe ta lėmė pas kėtė humbje qė ėshtė e hidhur, natyrisht”, tha Valverde.

“A janė ata tė pamposhtshėm? Kjo i takon tashmė tė kaluarės. Nuk ka ekipe tė pathyeshme. Nuk ka siguri nė kėtė sport dhe njė ditė tė gjithė do tė humbasin. Ndodh me ne, do t’i ndodhė edhe Madridit si dhe tė tjerave”, shtoi ai.

/portalbFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.