Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Mbrojtėsi i Shkėndijės ka njė mesazh pėr Milanin
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/16 6:41:03 (812 Lexime)Ardian Cuculi nuk ka frikė nga Milan.

Mbrojtėsi i Shkėndijės, Ardian Cuculi nuk ka frikė nga Milan para duelit tė tyre nė play-off pėr kualifikim nė Europa League.

Ai ka thėnė se Shkėndija do tė mundohet tė zhvillojė lojėn e saj dhe tė japė mė tė mirėn nė duelin e parė ndaj Rossonerėve nė San Siro.

“Fati deshi qė shorti tė na hedh ndaj Milanit njė ekip qė nuk do shumė fjalė. Kemi ardhur kėtu qė tė prezantojmė vlerat tona dhe tė japim mė tė mirėn. Nuk kemi ēfarė tė humbasim, thjesht duam tė bėjmė lojėn tonė”, deklaroi ai.


“Milani tani pretendohet dhe mund tė jetė favorit pėr nė Serie A dhe po ashtu nė Europa League. Ne shpresojmė pėr njė rezultat pozitiv dhe qė tė mos jenė nė ditėn mė tė mirė”, shtoi ai.

/mesazhi


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.