Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė mbyllen studimet e disperzuara tė UT-sė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/16 2:33:05 (608 Lexime)


Mbyllen studimet e disperzuara tė UT-sė nė Shkup dhe Kėrēovė, studentėt fajėsojnė UNT-nė
Universiteti i Tetovės (UT) i ka mbyllur studimet e disperzuara nė Shkup dhe Kėrēovė,, pasi qė pėr kėtė vit nuk ka hapur regjistrim pėr studentė tė rinj. Studentėt tė cilėt aktualisht ndjekin studimet nė UT nė Shkup dhe Kėrēovė,, shfaqin shqetėsim lidhur me vitin e ri akademik, pasi qė ende nuk dihet fati i tyre se a do vazhdojnė tė njėjtėt nė Shkup dhe Kėrēovė, apo do tė transferohen nė Tetovė.


Shqetėsim kanė edhe maturantėt tė cilėt kėtė vit akademik kanė mė pak zgjedhje lidhur me llojllojshmėrinė e drejtimeve, shumica e tyre ankohen se Universiteti Nėnė Tereza nuk ka ato drejtime qė kishte UT

/tvgurra


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.