Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Ahmeti do ta djeg Deharin nė Kėrēovė, ja plani?!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/14 6:32:40 (3559 Lexime)Kandidatura e pėrbashkėt shqiptare mund tė rrezikojė rikandidimin e Fatmir Deharit pėr kreun e komunės sė Kėrēovės. Burime partiake pranė BDI theksojnė se kreu partiak dhe njerėz rreth Ali Ahmetit po shqyrtojnė opsionin e nxjerrjes sė njė figure koncensuale shqiptare apolitike pėr kėtė komunė, ashtu qė pėrjashtohen figurat politike partiake.
“Pas njė thirrje tė diasporės shqiptare apo njė kėshilli qė ishte, opsioni pėr njė kandidat tė pėrbashkėt apolitik ėshtė nė lojė. Parimisht kėtė e mbėshtet BDI, por ende nuk mund tė flasim sepse pėr kėtė vendosin organet mė tė larta.”, theksuan nga BDI.


Fatmir Dehari shihet si njė nga pretendentėt kryesor pėr kandidim. Ai gėzon pėrkrahjen edhe tė degės sė BDI-sė nė Kėrēovė, por edhe tė njė pjese tė madhe tė diasporės, pėr shkak tė qėndrimeve tė tij kundėr politikave tė kreut partiak gjatė viteve tė fundit.
Dehari ėshtė i gatshėm ta pranojė sfidėn, por thotė se vetėm shumica mund tė pėrcaktojė se kush do tė kandidojė pėr Kėrēovėn.
“Vazhdoj tė qėndroj nė parimin se vetėm vullneti shumicė i qytetareve ka tė drejtė tė pėrcaktojė kandidatin pėr Kėrēovėn. Nėse ndodh kėshtu atėherė mund qė tė pėrballem me sfidėn e radhės…! Teket e individėve apo grupimeve tė ndryshme pėr mendimin tim janė joparimore dhe nė dėm tė kauzės dhe te ardhmes sė qytetit tonė”, theksoi ditėve tė fundit kreu aktual i Kėrēovės.
Siē meson INA ai pritet tė jetė sėrish kandidat nė Kėrēovė, edhe pse krahu tjetėr i BDI-sė i kėrēovarėve qė variojnė nė Shkup dhe Tetovė po pėrgatisin skenare pėr pėrjashtimin e tij nga loja.

/INA


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.