Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Kėrēova : Partitė maqedonase jo bashkėpunimit nė Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/12 12:05:15 (1165 Lexime)Deputeti i LSDM-sė, Petre Shilegov, thotė se partia e tij nuk do tė koalicionojė me VMRO-DPMNE-nė e Nikolla Gruevskit pėr zgjedhjet lokale nė Kėrēovė, ashtu siē kishte bėrė nė zgjedhjet e kaluara, njofton Portalb.mk.


“Pėr ne janė tė rėndėsishme konceptet qė janė tė rėndėsishme pėr qytetarėt, dhe jo koncepti etnik. LSDM nė zgjedhjet e kaluara parlamentare i ka tejkaluar dallimet etnike. Pėr ne, nė Maqedoni ekziston garė pėr koncepte qė u ofrohen qytetarėve, nuk ekziston koncept etnik”, thotė deputeti i LSDM-sė, Shilegov.

Nga ana tjetėr, nga VMRO-DPMNE nuk japin sqarim konkret nė lidhje me bashkėpunimin eventual mes tyre dhe LSDM-sė nė zgjedhjet lokale nė Kėrēovė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit