Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Kėrēova : Pa pritur ndėrron jetė nxėnėsja Emine Asani nga Zajazi!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/12 1:13:22 (3467 Lexime)Drejtoria e shkollės Rexhė Rushit Zajazi,mėsuesėt,personeli shkollės nxėnėsit,banorėt e fshatit si dhe gjithė opinionin kėrēovarė me pikėllim tė thellė sot dt 11 gusht 2017 (e premte), morrėn lajmin e hidhur mbi humbjen e nxėnėses Emine Asani.Nė tekstin ngushllues drejtuar tė afėrmive tė Emine Asani thuhet:"Me dhimbje na duhet tė pėrhapim lajmin e hidhur qė ka tė bėjė me ndarjen nga kjo jetė tė nxėnėses t'onė tė dashur Emine Asani.


Ngushllojmė shoqet,shokėt,kolegėt,familjen dhe farefisin pėr humbjen e engjullit Emine Asani.
Do tė kujtojmė gjithė jetės ashtu tė buzėqeshur,tė dashur dhe plot mirėsi.
Prehu nė paqe nėn mėshirėn e Zotit nxėnėsja jonė e dashur Emine!
Nga:ShF,,R R Z" - Zajaz!

/tvgurraFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit