Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Kombi mė pėrtac nė Evropė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/11 10:42:25 (300 Lexime)Njė hulumtim i kryer nga kompania Ladbrokes tregon se 78 pėr qind e bullgarėve nuk ushtrojnė asnjėherė, shkruan “Daily Mail”.

Nga ana tjetėr, mė aktivėt janė suedezėt, nė mesin e tė cilėve ushtrimeve “i ikin” vetėm 9 pėr qind e tyre, transmeton KosovaPress.


“Pasi qė bullgarėt janė njėri nga popujt mė tė trashė dhe mė pėrtacė nė Evropė, ndoshta nuk ēudit fakti se ata janė pak tė turpshėm sa i pėrket aktiviteteve fizike”, ka thėnė Jessica Bridge nga Ladbrokes.

Pas Bullgarisė nė listė renditen Malta me 75%, Portugalia 64%, Rumania 60%, Italia 60%, Greqia 59%, Qipro 54%, Polonia 52%, Lituania 46%, Spanja 44%, Hungaria 44%, Franca 42%, Sllovakia 41%, Letonia 39%, Estonia 36%, Britania e Madhe 35%, Ēekia 35%, Irlanda 34%, Belgjika 31%, Kroacia 29%, Holanda 29%, Gjermania 29%, Luksemburgu 29%, Austria 27%, Sllovenia 22%, Finlanda 15%, Danimarka 14% dhe Suedia 9%.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.