Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Krisin armėt, shqiptari lėndon njė polic maqedonas, ja ku ka ndodhur
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/11 9:55:54 (1012 Lexime)Njė polic maqedonas ėshtė dėrguar nė spital, kurse kanė krisur edhe armėt nė njė incidente, qė ka ndodhur mbrėmė, rreth orės 1 pas mesnate. Incidenti ka ndodhur nė fshatin Orizarė, deri sa policė nga Sektori i Punėve tė Brendshme nė Veles nė kuadėr tė aktiviteteve pėr zbulim dhe pengim tė prerjes sė jashtėligjshme tė drunjve, kanė tentuar ta ndalojnė njė kamion me drunj, qė ėshtė drejtuar nga N.А.(43) nga Buzallakova, fshat i banuar me shqiptarė, shkruan Gazeta Lajm. Mirėpo ai nuk ka respektuar shenjėn e policisė pėr ndalim dhe ka tentuar tė arratiste me kamion, duke startuar me shpejtėsi tė madhe nė drejtim tė policėve.


“Ata me qėllim qė ta ndalojnė kanė shkrepur disa plumba nė rrotat e kamionit, me ē’rast N.A. me veturėn e tij ka goditur njėrin prej policėve. I lėnduari ėshtė transferuar nė qendrėn mjekėsore ne Veles, ku i ėshtė konstatuar lėndim trupor, e pastaj ėshtė lėshuar pėr kurim shtėpiak, kurse N.A. ėshtė arrestuar dhe ėshtė dėrguar nė stacion policor”, njoftoi policia, shkruan Gazeta Lajm. Nė vendin e ngjarjes ka dalė njė ekip nga SPB nė Veles, kurse pėr rastin ėshtė njoftuar edhe Sektori pėr kontroll tė brendshėm, hetime kriminalistike dhe standarde profesionale.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.