Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Njė shofer i kamionėve me drunj lėndon njė polic gjatė pėrpjekjes pėr arrati
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/11 7:12:04 (419 Lexime)Njė polic i Sektorit tė Punėve tė Brendshme Veles, mbrėmė nė fshatin Orizare ėshtė lėnduar prej njė automjeti transportues tė drejtuar nga N.A. (43) nga fshati Buzallakovė i cili ka transportuar drunj dhe nuk ka ndalur nė shenjėn e dhėnė nga policia.

Siē kumtoi MPB nė Buletinin ditė, dy policė tė SPB Veles nė kuadėr tė aktiviteteve pėr zbulimin dhe parandalimin e prerjes sė drunjve nė mėnyrė joligjore, mbrėmė rreth orės 1 nė fshatin Orizare kanė tentuar ta ndalojnė automjetin motorik tė stėrngarkuar me drunj tė cilin e ka drejtuar N.A.


Ekspertizė nė vendin e ngjarjes ka kryer njė ekip i Sektorit pėr Punė tė Brendshme Veles. Pėr ngjarjen ėshtė njoftuar edhe Sektori pėr kontroll tė brendshme, hetime kriminaliste dhe standarde profesionale.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.