Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Njė grua njėzetė e tre vjeēare theret me thikė nga bashkėshorti
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/11 7:09:41 (1149 Lexime)Pas njė grindje familjare, R.B. (26) me thikė i ka shkaktuar lėndime nė shpinė bashkėshortes S.B. (23) nga Shkupi.

Sulmi ka ndodhur dje rreth orės 18:20 nė rr. “Gvadallahara” nė Shkup, nė shtėpinė me pronėsi tė S.H.(65), nė tė cilėn pėrkohėsisht ka qėndruar S.B. me tre fėmijėt e tyre minoren.

Siē informon MPB-ja, R.B. ka ardhur nė shtėpi dhe kur S.B. ka arritur tė ikė nė oborr, ai e ka rrėzuar nė tokė dhe i ka shkaktuar shumė plagė me thikė nė pjesėn anėsore tė trupit dhe nė pjesėn e gjoksit.


S.B. ėshtė dėrguar nė Qendrėn emergjente Shkup, ku i janė konstatuar lėndime tė rėnda trupore dhe ėshtė mbajtur nė KARIL pėr mjekim tė mėtutjeshėm.

Kontroll nė vendin e ngjarjes ka kryer ekipi nga Sektorit pėr punė tė brendshme Shkup. Policia e ka privuar nga liria R.B. dhe merr masa pėr zbardhjen e plotė tė rastit.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.