Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Manchester United e kėrkon fėmijėn tė cilit Zhose Murinjo ia dha medaljen e argjendtė nė Shkup
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/10 8:27:52 (404 Lexime)Manchester United e kėrkon fėmijėn tė cilit Zhose Murinjo ia ka dhėnė medaljen e argjendtė, pas ceremonisė sė ndarjes sė medaljeve qė u bė pas garės sė Super Kupės sė UEFA-s nė Shkup, tė martėn nė mbrėmje, njofton Portalb.mk.

Ndryshe, Murinjo shkoi pėr tė biseduar me tifozėt e Manchester United dhe ia dha medaljen njė fėmijut nė publik, ndėrsa pas asaj pėrmes faqes zyrtare tė facebook-ut tė Manchester United u publikua se nėse e njeh dikush fėmijėn e vogėl le ta kontaktojė klubin.


“Gjest i lartė nga Zhose, qė ia dha medaljen nga UEFA Super Kupė njė tifozit fėmijė! A e njeh dikush fituesin me fat? Ju lutemi na kontaktoni!”, ėshtė publikuar nė faqen e Manchester United.

“Ndonjėherė kur fitoj nuk i ruaj medaljet dhe mund ta mendoni kur humb sa mund t’i ruaj”, ishin fjalėt e Murinjos nė konferencėn pėr shtyp pas ndeshjes nė Shkup.

“Unė do ta vendos medaljen diku nė shtėpi, ndėrsa pėr atė fėmijė medalja ėshtė si hėna. Ai ishte njė fėmijė i vogėl me dres tė Manchester United, nuk e di prej nga ėshtė. Mendoj se pėr fėmijėn kjo ėshtė diēka qė nuk do ta harrojė kurrė”, u pėrgjigj ai nė pyetjen pse e keni dhėnė medaljen e argjendit.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.