Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Njė serb dhe njė rus kapen nga policia nė Shkup!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/10 5:12:28 (247 Lexime)Tė mėrkurėn nė mbrėmje, rreth orės 21 e 20 minuta, nė stacionin policor Qendėr ėshtė arrestuar shtetasi serb me iniciale M.G., i moshės 38 vjeēare. Ai ėshtė arrestuar nėn dyshimin se ka shitur bileta nė tė zezė pėr finalen e Superkupės, me ēmim 250 euro. Si blerės i biletės nė stacionin policor policia ka dėrguar edhe shtetasin rus me iniciale N.О., tė moshės 30 vjeēare, shkruan Gazeta Lajm.


Pas dokumentimit tė rastit, policia do tė ngrejė padi penale vetėm kundėr shtetasit serb pėr veprėn “tregti ilegale”, kurse shtetasi rus ėhstė shfrytėzuar vetėm si dėshmitar i ngjarjes.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.