Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : I punėsuari nė Agjencinė pėr zbulim, ėshtė arrestuar mbrėmė para stadiumit nė Shkup
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/9 4:19:42 (700 Lexime)25-vjeēari Bllagojēe Ristovski, i punėsuar nė Agjencinė pėr zbulim ėshtė arrestuar mbrėmė para fillimin tė ndeshjes sė Super Kupės nė stadiumin e qytetit nė Shkup.

Jozyrtarisht, gjatė kontrollit tė rregullt tė biletave nė hyrje tė stadiumit tė qytetit, Ristovski ju ėshtė afruar policėve dhe ka filluar tė diskutojė me ata pėr shkak tė kohėzgjatjes sė kontrollit, duke e shtyrė njėrin prej policėve qė e ka kontrolluar.


Makfax njofton se kur kanė filluar tė intervenojnė policėt tjerė, ai ka nxjerrė legjitimimin zyrtar se ėshtė i punėsuar nė Agjencinė pėr zbilim.

Pasi Ristovski ka refuzuar tė qetėsohet, ėshtė vendosur nėn pranga. Jozyrtarisht mėsohet se ai ėshtė dėrguar nė stacionin policor nė Kisella Voda, ku i ėshtė bėrė test alkooli, ndėrsa rezultatet kanė treguar se ai ka 1.06 promil alkool nė gjak.

Ministria e Punėve tė Brendshme akoma nuk e ka konfirmuar kėtė rast, pasi Ristovski mė vonė ėshtė futur nė stadium dhe ka pėrcjellur ndeshjen.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.