Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Aksident nė rrugėn Kėrēovė, - Gostivar mė saktėsisht nė Strazhė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/8/3 1:57:48 (2204 Lexime)Nga MPB-ja bėjnė tė ditur se nė njė aksident komunikacioni qė ka ndodhur sot rreth orės 13 nė afėrsi tė Strazhės, janė lėnduar pesė persona, pėrjell Telegrafi Maqedoni.


Nė afėrsi tė Strazhės, vetura me regjistrim tė Bjellorusisė, e drejtuar nga shtetas bjellorus, ka dalur nga rruga pasi qė drejtuesi i veturės ka humbur kontroll mbi tė. Krahas tij nė veturė kanė qenė dy gra dhe dy fėmijė. Tė lėnduarit janė dėrguar nė spitalin e Gostivarit pėr kujdes mjekėsor dhe janė jasht rrezikut pėr jetė.
Komunikacioni nė drejtimin Gostivar-Kėrēovė rrjedh pa asnjė pengesė.

/Telegrafi


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.