Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Aksidenti i merr jetėn tė riut nga Zajazi
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/26 17:27:52 (6677 Lexime)
Tė martėn, rreth orės 16 e 40 minuta nė rrugėn magjistrale Kėrēovė-Makedonski Brod, afėr fshatit Drugovė ka ndodhur njė aksident rrugor , nė tė cilin vetura “VW Golf” , ku kanė qenė qenė A.Sh. (28) dhe M.A. (29) qė tė dy nga Zajazi i Kėrēovės, ka dalė nga rruga dhe ėshtė pėrplasur me njė dru. Nė kėtė aksident lėndime tė rėnda trupore ka marrė A.Sh.


I cili nė pa vetėdije ėshtė transferuar nė Qendrėn e emergjencės nė Shkup ku me pas ka vdekur , shkruan Gazeta Lajm.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.