Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Bimi Mustafa Ft Mc Xhedo sjellin S`mundeni me na (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/20 9:00:52 (371 Lexime)Bimi Mustafa dhe Mc Xhedo nė kanalin e tyre zyrtar kanė lansuar projektin e tyre me titull “S’mundeni me na”. Ata ka disa muaj qė nuk i kemi parė shumė aktiv dhe me kėtė kėngė kanė treguar qė tashmė janė rikthyer fuqishėm, shkruan Popullore.com


Nė listėn e tyre tė kėngėve ata tashmė ja kanė shtuar edhe kėtė hit, por nė tė njejtėn kohė gjithmonė mbahen mend edhe pėr disa hite muzikore dhe disa bashkėpunime tejet tė suksesshme.

Vlen tė pėrmendet edhe bashkėpunimi me kėngėtaren Mera Zymeri dhe Mc Lumi.

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.