Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Zaev: Me ose pa venedikun, gjuha shqipe do tė shkoj nė Kuvend (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/18 9:46:17 (599 Lexime)Kryeministri Zoran Zaev paralajmėron se me ose pa mendimin e Komisionit tė Venedikut, ligji pėr gjuhėn shqipe do tė hyjė nė Kuvend. Sipas Zaevit ligji mund tė miratohet, ndėrsa i njėjti tė hyjė nė fuqi pas mendimit tė marr nga Komisioni i Vendeikut. I pyetur pėr obstruksionet e mundshme qė mund tė burojnė nga VMRO- ja opozitare nė lidhje me ligjin e shqipes, Zaev deklaroi se opozita e ka shansin historik tė plotėsojė premtimin, pėr afrimin dhe ndėrtimin e raporteve me shqiptarėt.

/alsatm
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.