Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : LR-PDSH: Qani Mehmedi, zėri i sė vėrtetės qė thyente kufij!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/18 4:21:12 (457 Lexime)Me dhembje morėm lajmin pėr ndarjen nga jeta tė publicistit, gazetarit dhe shkrimtarit Qani Mehmedi. Njė gazetar i guximshėm qė aq shumė i dha gazetarisė dhe kombit nė forma tė ndryshme duke e afirmuar atė dhe personalitete tė ndryshme tė kombit tonė.

Puna e palodhshme e Qaniut nuk njihte kufij, as ngjyra politike, ai me profesionalizmin mė tė madh i shėrbente me fisnikėri profesionit tė tij.


Ngushėllime tė sinqerta familjes, miqve dhe kolegėve gazetar.

Lėvizja pėr Reforma

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.