Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Gjendet i vdekur kėrēovari qė ishte zhdukur qė nga marsi, kufoma nė fazė tė kalbjes!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/17 2:41:20 (3878 Lexime)Dje rreth orės 13 e 10 minuta nė stacionin policor Oslemej, 43- vjeēari A.O nga fshati Padalishtė i Kėrēovės ka denoncuar se nė zonėn e quajtur “Guri i Berikovės” nė afėrsi tė fshatit Berikov ėshtė gjetur njė trup i dekompozuar i njeriut, pėrcjell TetovaSot.


Inspektim nė vendin e ngjarjes ka kryer Prokuroria Themelore publike dhe njė ekip i policisė sė Kėrēovės, qė mė pas me urdhėr tė prokurorit publik trupi i tė ndjerit u transferua nė Spitalin e Pėrgjitshėm tė Kėrēovės, ku ėshtė kryer identifikimi dhe u konstatua se bėhet fjalė pėr 59- vjeēarin R.R nga fshati Drogomisht i Poshtme, i cili mė 05.03. kėtė vit ishte raportuar i zhdukur.

Trupi ėshtė lėnė nė institucionin mjekėsor tė Spitalit tė Kėrēovės pėr autopsi.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.