Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate Online



Google Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Gruevski: Universiteti i ri nė Shkup nė maqedonisht, shqip dhe anglisht (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/20 15:57:16 (486 Lexime)



Kryeministri Nikolla Gruevski bėri tė ditur hapjen e universitetit tė ri shtetėror nė Shkup qė do tė mbajė emrin e humanistes shqiptare “Nėna Tereze”.
“Sot kemi sjellė vendimin pėr hapjen edhe tė njė universiteti nė Shkup qė do tė quhet Nėna Terezė. I njejti do tė jetė nė tre gjuhė: maqedonisht, shqip dhe anglisht dhe do tė ketė njė dimension serioz ndėrkombėtarė, pėr shkak se do tė ketė profesorė dhe studentė edhe maqedonas, shqiptarė dhe tė huaj”, theksoi Gruevski.


Sipas tij, ky universitet do tė sjellė edhe cilėsi nė arsimin e lartė. Objekti i tij do tė jetė nė ish-kazermėn Ilinden.



Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.