Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : 6 tė vdekur nė aksidente gjatė 24 orėve nė Maqedoninė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/10 2:39:38 (1973 Lexime)Gjashtė persona nga Koēani, Vinica dhe Dellēeva kanė humbur jetėn dhe gjashtė tė tjerė pėsuan plagė tė rėnda dhe tė lehta nė tre aksidente tė ndara trafiku qė kanė ndodhur mbrėmė.

Dy orė pas mesnate nė rrugėn Koēan, Shtip, nė afėrsi tė fshatit Ēiflik, ka pasur njė pėrplasje ballore tė njė makinė tė pasagjerėve “Seat Cordoba” dhe autobusit, njofton TetovaSot. Nga pėrplasja e fortė nė vend kanė vdekur dy nga pesė djemt e moshės 23 deri nė 28 vjet qė ishin nė makinė me targa nga Koēani.


Nė rrugėn pėr nė spitalin e Shtip me autoambulancė vdiq edhe njė tjetėr pasagjer, ndėrsa dy persona tė tjerė pėr shkak tė lėndimeve tė ashpėra janė transferuar pėr trajtim nė spitalet nė Shkup dhe Koēan.

Gjatė inspektimit nga prokurori publike dhe ekipet e policisė sė trafikut nė Shtip u bllokua pėr rreth gjashtė orė, pėrcjell TetovaSot.

Pothuajse nė tė njėjtėn periudhė kur ndodhi aksidenti nė Ēiflik, nė tė njėjtėn rrugė nė vendin Viniēka nė kryqėzimin nga korsia fluturoi makina e tipit Passat drejtuar nga 20-vjeēari nga Vinnica. Qė nga plagėt e marra dhe vdiq nė vend.

Aksidenti i tretė ndodhi katėr orė mė parė nė lagjen Basarica nė hyrje tė Dellēevės. Nė pėrplasjen qė u pėrfshinė katėr makina, mori jetėn e shoferit 69-vjeēar dhe 61-vjeēarare pasagjere nė njė nga automjetet. Janė plagosur katėr persona, duke pėrfshirė dy mė rėndė.

/Tetovasot/


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.