Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Edhe njė tėrmet i fortė goditi sonte Ohrin !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/8 16:11:35 (1889 Lexime)Banorėt e rajonit tė Ohrit edhe sonte nuk kanė qetėsi. Disa ēaste mė parė, mė saktėsisht nė orėn 21 e 31 minutė ėshtė regjistruar njė tėrmet prej 3.9 shkallė sipas Rihterit.
Tėrmeti ka qenė nė thellėsi prej 2 kilometra, 11 kilometra nė veri-perėndim nga Resnja dhe 8 kilometra larg Koselit.


Tėrmetet nė kėtė rajon nuk kanė tė ndalur qė nga data 18 qershor.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.