Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Gara mes veturės dhe aeroplanit pėr akrobacione (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/7 7:50:00 (260 Lexime)
Kohėve tė fundit, prodhuesit e makinave kanė bėrė reklama duke i vėnė modelet mė tė mira nė garėn e shpejtėsisė me aeroplan.

Lamborghini Aventador S ėshtė nė mesin e kėtyre veturave, qė ka bėrė njė garė tė tillė, por kėsaj radhe kemi njė krahasim mė ndryshe.

Morgan Aero 8 i rinovuar dhe me motor qė prodhon 367 kuajfuqi, ėshtė pėrballur me aeroplanin akrobatik Pitts S2S, qė ka mė shumė se 300 kuajfuqi.
Nė kėtė rast, nuk ėshtė dashur tė tregohet se cila arrin mė shpejtė te caku, por tė shihen sė bashku dy makineri qė lėvizin nė ambiente tė ndryshme.
/lajmpressFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.