Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Ēfarė mund ta ndalojė Luftėn e Tretė Botėrore?
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/6 2:30:00 (308 Lexime)E vetmja gjė qė mund ta shpėtoj botėn nga shkatėrrimi ėshtė armėpushimi i SHBA-ve me Korenė e Veriut.

Kėshtu shprehet Vincent Brooks, komandant i trupave amerikane i vendosur nė Seul, i cili komentoi mbi raketėn balistike interkontinetale, qė acaroi mė tepėr situatėn mes SHBA-sė dhe Koresė sė Veriut, por jo vetėm.


“Vetėpėrmbajtja, e cila ėshtė njė zgjidhje, ėshtė ajo qė bėn kufirin midis luftės dhe armėpushimit. I referohem marrėveshjes sė SHBA-sė me Korenė e cila pezulloi luftėn nė 1953. Kjo raketė nuk ka ndryshuar vetėm gjendjen e luftės, por edhe mendimet e aleatėve pėr marrjen e vendimeve”, thotė gjenerali i SHBA.

Nuk mund tė mungonte dhe reagimi i presidenti amerikan Trump, i cili kritikoi udhėheqėsin e Koresė sė Veriut, Kim Jong Un pas testit.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.