Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Katėr termete tė reja nė Ohėr !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/5 2:46:44 (959 Lexime)Katėr tėrmete tė reja janė regjistruar mbrėmė nė rajonin epiqendror tė Ohrit. Sot nė mėngjes nė orėn 4:29 minuta ėshtė ndjerė tėrmeti mė i fuqishėm nga katėr tėrmete nė thellėsi prej 1 kilometėr.

Nė 01:02 ėshtė regjistruar tėrmet me magnitudė prej 3 ballėsh tė cilit i paraprinė dy tronditje nė 23:37 me intensitet prej 3,2 ballėsh dhe 23:16 njė tėrmet prej 3,1 ballėsh.


Nga 18 qershori deri sot nė rajonin e Ohrit janė regjistruar mbi 1.000 tėrmete. Mė i fuqishmi ishte nė orėn 13:18 minuta me magnitudė prej 5 ballėve sipas Shkallės sė Rihterit, shkaktoi shqetėsim te banorėt dhe turistėt, ndėrsa janė paraqitur edhe dėme mė tė vogla materiale.

/shenja


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.