Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ja si do ta kalojnė natėn qytetarėt e Ohrit pas tėrmetit tė djeshėm (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/4 9:30:00 (445 Lexime)Tėrmeti i djeshėm nė Ohėr, dhe shumė tė tjerėve pas tij i detyroi qytetarėt e Ohrit qė tė kalojnė natėn nė tenda, njofton Portalb.mk.

Ata edhe sot kanė vazhduar duke vendosur tenda tė cilat u mundėsuan nga Kampi i Improvizuar. Vetėm mbrėmė nė kėto tenda kanė fjetur mbi 100 persona, numri mė i madh i tė cilėve ishin nėna dhe fėmijė.

Ndryshe, deri dje pasdite Ohrin e kanė kapluar pėr mė shumė se 1000 tėrmete nė dy javėt e fundit.


Mė i fuqishmi ka qenė dje, me 5 ballė tė shkallės sė Rihterit.

Edhe sot kanė vijuar tėrmete nė kėtė rajon tė Maqedonisė, mirėpo me lartėsi mė tė ulėt.

/portalb
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.