Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Prap tėrmet nė Ohėr, ēka po ndodh, qytetarėt nė ankth !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/4 6:08:51 (703 Lexime)Tėrmet me magnitudė prej 3,5 ballėsh sipas Shkallės sė Rihterit sėrish ėshtė regjistruar paradite nė orėn 10:27 minuta nė rajonin e epiqendrės sė Ohrit, kumtoi Observatori sizmologjik pranė Fakultetit matematiko-natyror nė Shkup.

Tėrmeti ėshtė ndjerė nė Ohėr dhe rrethinė me intensitet prej V ballėve sipas Shkallės evropiane makrosizmike.


Tėrmet me magnitudė prej 3,5 ballėve sipas Rihterit e ka goditur rajonin e Ohrit edhe nė orėn 08:36 minuta.

Edhe dhjetėra tėrmete mė tė dobėta janė regjistruar gjatė natės sė kaluar.

Nga 18 qershori deri sot nė rajonin e Ohrit janė regjistruar mbi 1.000 tėrmete. Mė i fuqishmi ishte nė orėn 13:18 minuta me magnitudė prej 5 ballėve sipas Shkallės sė Rihterit, shkaktoi shqetėsim te banorėt dhe turistėt, ndėrsa janė paraqitur edhe dėme mė tė vogla materiale.

/tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.