Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : U kry puna, nis lufta mes Amerikės dhe Koresė Veriore, Trump bombardon Korenė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/4 4:36:05 (550 Lexime)Donald Trump dhe Kim Jong-unDonald Trump i ėshtė bėrė thirrje pėr tė mbrojtur shtetin amerikan nga furnizimet bėrthamore tė Kim Jong-un,pėrpara se raketat e tij mund tė arrijnė nė SHBA.
Koreja e Veriut ka kėrcėnuar Amerikėn me arsenalin e saj tė armėve shkatėrruese.
Dhe SHBA-ja duket tė jetė nė njė kurs pėrplasje me Mbretėrinė e Hermit,duke u zotuar pėr tė nisur veprime hakmarrėse, nėse Koreja e Veriut e godet atė me raketė,shkruan Dailystar.


Trump duket se po tėrhiqet nga komentet e mėparshme nė lidhje me nisjen e sulmeve ushtarake nė,duke preferuar njė qasje diplomatike.
Por, senatori amerikan Lindsey Graham i ka kėrkuar Donald Trump-it qė tė nisė njė ofensivė dhe tė nisė grevėn e parė, edhe nė qoftė se fillon njė luftė bėrthamore.
“Ajo do tė jetė e tmerrshme,por lufta do tė jetė atje,nuk do tė jetė kėtu”,tha ai,pėrcjell Bota sot.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.