Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Ju bie telefoni nė ujė? Ja ēfarė duhet tė bėni !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/4 1:30:45 (617 Lexime)Ka shumė raste qė njerėzve tu ketė rėnė telefoni nė ujė, e nga aty tė kenė mbetur pa tė.

Por tė tjerė kanė gjetur mėnyrėn e duhur pėr ta shpėtuar atė edhe pas zhytjes nė ujė.

Mė poshtė keni disa kėshilla se si tė veproni ta shpėtoni telefonin nė raste tė tilla:

1. Mos e ndizni pasi ta keni nxjerr nga uji.

2. Zhvendosini tė gjitha pjesėt – ato qė shkėputen.


3. Thajeni me tharėse tė flokėve.

4. Vendoseni atė nė njė enė me oriz dhe lijeni ty pėr 3 ditė.

5. Ndizeni – funksionon si mė parė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.