Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Vidal flet pas sherrit me shokun e skuadrės: Ja e vėrteta…!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/7/3 7:18:39 (538 Lexime)Dy futbollistėt e Bayernit, Arturo Vidal dhe Joshua Kimmich nuk e njohin njėri-tjetrin kur luajnė pėr kombėtaret e tyre.

Kjo ka ndodhur nė finalen e Kupė sė Konfederatave, ky tė dy janė pėrleshur me njėri-tjetrin, pas njė debati qė Kimmich kishte me portierin e Kilit, Claudio Bravo.

Menjėherė pas ndeshjes kanė reaguar tė dy lojtarėt tė cilėt duket sikur i kanė ulur nervat, shkruan Syri.net


“Nuk ishte asgjė, jemi nė rregull. I thashė qė duhet tė flasė mė pak dhe tė luajė mė shumė. Megjithatė mbaroi, jemi akoma shokė”, u shpreh Vidal.

“Nė fushė ndonjėherė ndodhin gjėra tė tilla. Ne fituam 1-0 prandaj e shoh me qetėsi. Nuk ka hatėrmbetje. Do ridiskutohet nė stėrvitje? Jo, jo nga unė”, tha Kimmich pas ndeshjes.

Kujtojmė qė Gjermania fitoi Kupėn e Konfederatave, pasi triumfoi me rezultatin 1-0 nė finale pėrballė Kilit.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.