Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tėrmet nė Maqedoni !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/26 6:52:35 (634 Lexime)Njė tėrmet prej 2.8 shkallė tė Rihterit dhe intensitet III-IV shkallė sipas shkallės makroseizmike Evropiane ka goditur qytetet Ohėr, Strugė, Resnje.

Tėrmeti ka ndodhur rreth orės 1 pas mesnaten. Sipas Institutit Seizmologjik tė Maqedonisė, tėrmeti ka qenė me epiqendėr nė liqenin e Ohrit.


Mė herėt, kanė ndodhur edhe disa tėrmete nė vend qė kanė dridhur vendin.


/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.