Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Ja pse nuk duhet tė hani akullore ēdo ditė
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/2 10:13:34 (530 Lexime)Edhe pse tė gjithė i pėlqejmė akulloret, ato nuk janė ushqim i shėndetshėm. Kjo pėr shkak tė kombinimit tė kremit tė qumėshtit me sheqerin.

Ne asnjėherė nuk do tė kuptojmė se ēfarė po hamė nė tė vėrtetė dhe se sa fruta tė thata apo tė freskėta gjenden nė tė. Megjithatė, ėshtė njė lloj akulloreje mė e shėndetshme se tė tjerat, ose mė mirė tė themi, mė pak e dėmshme se tė tjerat. Derisa kremi i qumėshtit punohet, akullorja merr ajėr, ēka pengon krijimin e njė mase tė fortė e tė ngjeshur kremi.


Disa lloje akulloresh marrin mė shumė ajėr se tė tjerat. Rrjedhimisht, masa e kremit dhe sheqerit nė to ėshtė mė e pakėt. Pra, sa mė tepėr ajėr tė ketė akullorja, aq mė pak e dėmshme ėshtė. Kjo ėshtė menjėherė e dallueshme edhe me sy edhe duke u provuar.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.