Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:
Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme

Reklama

Maqedonia : Sulm me armė nė qendėr tė Shkupit !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/2 8:57:23 (878 Lexime)Nė qendėr tė Shkupit ka ndodhur njė sulm i armatosur, shkruan press24. Sulmi ka ndodhur mbrėmė rreth orės 23, nė rrugėn “Fronti Popullor”, kur njė sulmues i panjohur ėshtė futur nė njė shitore. Ai nėn kėrcėnim me armė ka detyruar punėtoren t’ia japė 25 mijė denarė nga qarkullimi ditor, transmeton Gazeta Lajm.


Policia po ndėrmerr masa pėr zbulimin e autorit dhe ndri;im tė rastit.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

Vija
HitsNet.de

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.
MuSuMa.de - die Musik-Suchmaschine

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit