Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Si u bė Duraku ministėr ?!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/2 7:09:43 (619 Lexime)Sadulla Duraku ėshtė zgjedhur pėr ministėr, pas shumė zėnkave dhe garės sė ngushtė mes disa kandidatėve nga komuna e Likovės dhe Kumanovės. Siē mėson INA nga burime partiake, kjo ēėshtje ka ngritur debate dhe tensione nė nivel tė kryesisė qendrore, kur janė diskutuar kandidaturat. Nė lojė kanė qenė disa kandidatė, por mė pas pėr tė prerė kėtė ēėshtje ėshtė ngritur Duraku dhe ka thėnė se ai do tė shkojė ministėr.


“Kanė qenė dy emra nė lojė, qė deri tani kanė qenė ministra, nuk dua tia pėrmendim emrin. Ka pasur rezerva nė kėtė drejtim dhe preferenca tė ndryshme pėr dy kandidatėt, andaj Duraku ėshtė ēuar nė kėmbė dhe ka thėnė se ai do tė bėhet ministėr”, theksoi pėr INA, njė zyrtar i BDI-sė. (INA)

/ina


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.