Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Kush ėshtė mė pak intelegjent kėtu? Zgjedhja qė do tė bėni, zbulon njė pjesė tė personalitetit tuaj
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/2 5:43:03 (679 Lexime)Secila nga zgjedhjet mund tė zbulojė njė pjesė tė personalitetit tuaj.

Shikoni foton dhe mendoni, cili prej kėtyre tė katėrve ėshtė mė pak intelegjent?

Nėse zgjidhni Nr. 1, pėr fat tė keq, ju jeni njė person i cili shpesh heq dorė. Ju mendoni se nuk mund tė ndikoni gjithsesi nė situatėn, kėshtu qė pranoni kushtet si ju janė dhėnė. Nuk diskutoni dhe nė pėrgjithėsi preferoni tė silleni nė heshtje dhe paqėsisht, sepse grindjet dhe skandalet ju trishtojnė. Ju jeni njė person shumė i mirė dhe i ndershėm.


Nėse zgjidhni Nr. 2, ju jeni personi i cili nganjėherė merr vendime tė nxituara. Nuk merrni kohė pėr tė analizuar situatėn, kėshtu qė bėni gabime qė mund tė shmangeshi. Megjithatė, shumė njerėz ju konsiderojnė kokėfortė.

Nėse keni zgjedhur Nr. 3, ju jeni njė person impulsiv, i cili gjithmonė shkon deri nė fund. Ju kurrė nuk hiqni dorė dhe gjithmonė luftoni pėr tė drejtat tuaja, deri nė momentin e fundit. Ju mund tė bėheni njė biznesmen i shkėlqyer, pasi mendimi mbi strategjitė ėshtė njė nga hobet tuaja! Nė kėtė fushė, patjetėr mund tė keni sukses.

Nėse zgjidhni Nr. 4, ju jeni njė rebel i vėrtetė! Ndonjėherė jeni gati pėr tė luftuar edhe kundėr vetes, vetėm pėr tė provuar diēka. Por, tė gjitha kėto “lojėra” ju bėjnė tė pushoni sė menduari nė mėnyrė racionale. Ju jeni njė revolucionar i lindur. / bota.al


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.