Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Vazhdohet mandati i kryetarėve dhe kėshillave tė komunave
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/2 3:03:43 (998 Lexime)Kuvendi i Maqedonisė nė pjesėn e pasdites nga vazhdimi i katėrt i seancės solli ndryshime nė Kodin zgjedhor me ēka do tė mundėsohet mbajtja e zgjedhjeve lokale nė gjysmėn e parė tė tetorit dhe vazhdimin e mandatit tė kryetarėve tė komunave.

Gjithashtu, solli edhe ndryshime nė ligjet pėr arsimin tetėvjeēar dhe tė mesėm dhe pėr arsimtarėt nė shkollat fillore dhe tė mesme, tė gjitha me procedurė tė shkurtuar. Me ndryshimet u mundėsua heqja e testimit ekstern i cili zbatohej qė nga vitit 2013.


Nė seancė nuk morėn pjesė deputetėt e opozitės VMRO-DPMNE.

Paraprakisht sot Kuvendi miratoi vendimin pėr zgjedhjen e kryetarėve, zėvendėsve tė kryetarėve, anėtarėve dhe zėvendėsve tė tyre nė komisionet e Kuvendit tė RM-sė.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.