Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:
Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri
Lajme

Reklama

Maqedonia : Dimitrov: Do t’i tregojmė botės dhe Evropės se kemi fytyrė tė re (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/6/1 9:01:22 (694 Lexime)Ministri i ri i Punėve tė Jashtme, Nikolla Dimitrov i cili sot e mori funksionin nga paraprijėsi i tij Nikolla Poposki, tha se vizita e tij e parė bilaterale do tė jetė nė Greqi, sepse problemi mė i madh ėshtė pikėrisht me kėtė fqinj, njofton Portalb.mk.

“Me Koxias kemi biseduar nė telefon, si dhe me kolegen nga Bullgaria. Qėllimi im ėshtė vizita e parė bilaterale tė jetė nė Greqi, sepse atje kemi problem mė tė madh. Dua t’i tregoj rajonit se prej sot kemi fytyrė tė re. Unė jam i bindur se Maqedonia e suksesshme dhe e lumtur ėshtė lajm i mirė pėr tė gjithė rajonin”, deklaroi Dimitrov.


Ai shtoi se qėllimi i tij ėshtė Maqedonia tė respektohet nga fqinjėt dhe nga bota, si dhe tė ketė marrėdhėnie tė mira dhe miq nė botė.

“Ky ėshtė fillim i ri. Nuk dua tė kthehem pas por dua tė shkojmė pėrpara. Kjo Ministri nuk ėshtė e asnjėrės parti. Do tė punoj qė tė ngritėt dinjiteti ndėrsa politika e jashtme tė krijohet nė kėtė Ministri. Ėshtė fakt se prej dje kemi Qeveri reformuese e cila dėshiron tė fillojė bisedime me BE dhe NATO-n. Duam tė jemi tė respektuar dhe tė kemi miq, si dhe marrėdhėnie tė mira fqinjėsore”, shtoi Dimitrov.
/portalbFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

Vija
HitsNet.de

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.
MuSuMa.de - die Musik-Suchmaschine

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit