Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete :  Shikoni cfar ben ky motoēiklist ēmendur ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/23 7:00:00 (1118 Lexime)
Klipi ka mė shumė se tre milion shikime nė sajė tė njė lėvizje qė bėri njė motobiēiklist derisa e tejkalonte makinėn.
Njė burrė me motor nė lėvizje u afrua te dritarja e pasme dhe preku kėmbėt e njė gruaje qė i kishte ekspozuar jashtė dritarės.
Video e tij u bė hit nė You Tube.

Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.