Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Nė garazhin e Jankullovskės janė thyer 20 vetura, ja tė kujt janė!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/29 7:40:00 (802 Lexime)Nė garazhin e ndėrtesės ku jeton ish ministrja e punėve tė brendshme, Gordana Jankullovska, mbrėmė janė thyer 20 vetura, shkruan Dokaz.mk. pjesa mė e madhe e kėtyre veturave janė pronė e Ēedo dhe Sead Koēanit.

Ndėrtesa gjendet afėr MPB-sė, ku jeton edhe drejtori i Entit pėr punėsim nė Shku


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.