Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Lista e plotė e ministrave BDI – Aleanca pėr Shqiptarėt
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/27 13:28:57 (2184 Lexime)Pas takimit mes Zoran Zaev- Ahmetit dhe Selės ėshtė pėrpiluar edhe lista e plotė e qeverisė sė ardhshmė. Siē mėson portali TetovaSot nesėr harmonizohen nė takim tė ri midis Zaev -Ahmetit dhe Selės dhe tė henėn dorėzohet nė Kuvend programi qeveritar bashkė me kabinetin e ri.


1.Hazbi Lika- Zv kryeministėr per Sistem Politik dhe Marredhėnie midis komuniteteve

2. Bujar Osmani – Zėvendes Kryeminister pėr Bashkim Evropian
3. Adnan Jashari – Ministėr pėr Drejtesi

4. Sadulla Duraku – Ministėr pėr Ambient Jetesor dhe planifikim hapsinorė
5. Kuader nga Kerēova do ta drejtojė Ministrinė e Ekonomisė (redaksia jone posedon emrin, por per korrektesi nuk do ta zbulojmė)

6. Minister per Investime te huaja (Akoma nuk eshte pėrcaktuar)

Ndersa Aleanca pėr shqiptaret

Arben Taravari Ministėr i Shėndetesisė
Vesel Memedi Minister i Vetqeverisjes Lokale (e pakonfirmuar)

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.