Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sela rrėfen tmerrin nė Parlament: I pash sulmuesit tek vinin nė drejtimin tim! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/26 7:50:00 (913 Lexime)Kryetari i Lėvizjes pėr Reforma- PDSH, Ziadin Sela, rrėfen ngjarjen e 27 prillit nė Kuvendin e Maqedonisė kur mori lėndime tė rėnda nga rrahja.

Nė njė intervistė ekskluzive pėr emisionin “Jeta nė Kosovė”, Sela ka folur pėr herė tė parė pėr detajet e sulmit ndaj tij dhe se kush janė fajtorėt pėr kėtė.
“I pashė sulmuesit tek vinin nė drejtimin tim dhe unė thjeshtė fillova tė shkoj nė drejtimin e tyre sepse e pashė qė kanė ardhur pėr mua dhe nė kėtė mėnyrė do t’i mbroja tė tjerėt. Unė mora vendimin pėr tė mos ikur. Unė jam doktor me profesion gjithsesi dhe tė jesh nė front nė kėsi lloj situatash ėshtė ajo ē’farė pritet”, tha Sela.

Nuk jam i mbushur me inat pėr shkak tė sulmit sepse jam duke rritur fėmijė kėtu dhe jam duke menduar pėr gjeneratat e ardhshme. Por tė jeni tė sigurt qė gjithashtu jam njė politikan dhe mund t’i fsheh gjėrat mirė. Unė jam gjakosur dhe i takoj njė kulture tė Shqipėrisė Veriore. Ne nuk harrojmė” shtoi ai.

Intervistėn e plotė mund ta shikoni nė linkun e mėposhtėm:
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.