Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Shpėrthejnė pakėnaqėsi nė degėt e BDI?!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/26 7:51:33 (677 Lexime)Nė disa degė dhe struktura tė BDI po vlon nga pakėnaqėsitė, pėr shkak tė paralajmėrimeve se ato mund tė ngelen pa poste ministrore. Siē mėson INA kjo atmosferė po ndodhė nė Strugė, Kumanovė, Tetovė, Studeniēan, pasi qė paralajmėrimet janė se kėtyre degėve u ishte premtuar gjatė kohė se do tė kenė ministra.

Burime tė ‘’Strugalajm.com’’ nga BDI konfirmojnė se tashmė piketat pėr prezantimin kadrovik tė kėsaj partie nė qeverinė e ardhshme me Kryeministėr Zoran Zaev janė vendosur.

Integristėt sipas kėtyre burimeve do tė shkojnė me njė kombinim emrash duke pėrfshirė kuadro tė dėshmuar tė partisė,ashtu edhe me emra tė rinj qė pritete tė dėshmohen nė qeverisja.

Me shumė gjasė edhe nė kėtė pėrbėrje BDI nuk do tė ketė kuadėr nga Struga qė do tė pėrfshihet nė kabinetin e qeverisė nė pozicionin e ministrit saktėsojnė kėto burime, shkruan portalet nga Struga.

Edhe nė Kumanovė, ish-pjesėtarė tė UĒK-sė janė tė revoltuar se edhe kėsaj radhe do tė ngelen pa ministėr dhe se vazhdimisht kuadrot e tilla janė marrė nga dega e Likovės, pėr shkak tė pozicionit tė fortė tė Sadulla Durakut nė kreun e BDI. Duraku edhe kėsaj radhe sipas anėtarėve lokal tė kėsaj partie, do tė vulos se kush shkon ministėr dhe pėr pazaret e tjera pėr poste tė larta nė eshalonet e dyta dhe tė treta. (INA)


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.