Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Ėshtė vetėm 10 vjeē, por peshon 200 kg (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/5/24 13:28:50 (608 Lexime)NJIHUNI ME ARYA, DJALOSHIN 10 VJEĒAR INDONEZIAN, POR QĖ PESHON MĖ SHUMĖ SE 190 KG.
E ėma Rokayah, 36, dhe i ati Ade Somantri, 45, thonė se djali i tyre konsumonte pesė vakte nė ditė, dhe sėrish ankohej se kishte uri.

Tė tronditur doktorėt i propozuan Aryas tė ndiqte njė dietė, por meqė s’panė rezultat ata vendosėn tė kryenin njė ndėrhyrje kirurgjikale pėr zvogėlimin e stomakut tė tij duke e bėrė qė tė hajė ushqim tė limituar, qė i jep atij ndjesinė se ka ngrėnė mjaftueshėm.


Pas operimit fėmija humbi 20 kg pėr katėr muaj, dhe po vazhdon tė bjerė me ritme tė kėnaqshme.

Mė parė, Arya hante pesė shujta nė ditė tė cilat i shoqėronte me Cola.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.